Appreciation ICMCIМеждународный совет ассоциаций консультантов по управлению (ICMCI , CMC-Global), членом которого является наша ассоциация с 2012 года, отметил вклад ВАКУ за успешное проведение в июне 2018 года совещания глав национальных организаций из стран Европы (Евро-хаб). 

В знак признательности мы получили заверенный главой ICMCI сертификат.

Благодаря Евро-хабу, Украину впервые посетили более 20 консультантов и открыли ее для себя как страну, с которой они хотели бы вести дела, строить отношения, рекомендовать своим бизнес-клиентам.
Евро-хаб проводится  ежегодно, каждый раз  в новой стране. Выбор принимающей страны проводится на конкурсной основе. За период существования ВАКУ, Украина впервые стала хозяйкой такого события.

 

 

выбирайте достойных

5 грудня 2018 року відбудеться чергова звітно-виборча конференція та загальні збори учасників ГО "ВАКУ".

На Зборах буде розглянутий Звіт про діяльність Правління та досягення ГО "ВАКУ"  в 2017-2018 роках.
Відбудеться обрання складу нового Правління та погоджуватимуться цілі -завдання та  очікувані результати на наступний термін

Маємо бажаючіх працювати у складі наступного Правління таких наших учасників (фрагменти мотиваційних есе додаються по мірі надходження, текст есе завантажується за лінком на фамілії-імені кандидата):

12 грудня 2017 року відбулась чергова звітна конференція та загальні збори учасників ГО "ВАКУ".Отчет Правления2017


На Зборах був розглянутий Звіт про діяльність Правління та та досягення ГО "ВАКУ"  в 2017 році. Відкритим голосуванням, роботу Правління оцінили як "добру".

 Крім оцінки роботи Правління, на конференції:

 

Київ чекає на головну подію року для міжнародної професійної спільноти

самолеты4Європейський хаб – щороку головне місце зустрічі спільноти професіоналів, які допомагають розвивати лідерів, команди і організації, пропонують нові інструменти і знайомлять з успішними кейсами розвитку систем менеджменту. Це майданчик, на якому ринок обговорює актуальні виклики для організацій, завдання менеджменту, що вимагають нових інструментів, аналізує успішний досвід і формує порядок денний для лідерів. Тут можна звірити свої уявлення про тренди в менеджменті, варіанти розвитку тенденцій, познайомитися з цікавими кейсами успішних команд і людьми, які досягли вражаючих результатів в управлінні своїми компаніями. Ми дивимося на менеджмент з позиції лідера змін і збираємо кращих!
В рамках Європейського Хаба пройдуть:

14 грудня 2017року відбулися установчі збори "Коаліції сприяння ефективному урядуванню та сталому розвитку України"

CoalitionКоаліція утворена для сприяння ефективному урядуванню та сталому розвитку України , з метою інтенсивного здійснення: 

(1) міжнародної та національної політики сталого розвитку;
(2) європейськоl" інтеграції України та узгодження порядків денних сталого розвитку ЄС та України;
(З) Доброго урядування та синергії всіх політичних, урядових і неурядових акторів української та європейської політики сталого розвитку;
(4) спільних проектів із розбудови Доброго урядування та політики сталого розвитку.

Страница 1 из 13
« April 2019 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30