Super User

Super User

Email: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Пятница, 14 Декабрь 2018 17:33

Благодарность за заслуги перед ICMCI

Appreciation ICMCIМеждународный совет ассоциаций консультантов по управлению (ICMCI , CMC-Global), членом которого является наша ассоциация с 2012 года, отметил вклад ВАКУ за успешное проведение в июне 2018 года совещания глав национальных организаций из стран Европы (Евро-хаб). 

В знак признательности мы получили заверенный главой ICMCI сертификат.

Благодаря Евро-хабу, Украину впервые посетили более 20 консультантов и открыли ее для себя как страну, с которой они хотели бы вести дела, строить отношения, рекомендовать своим бизнес-клиентам.
Евро-хаб проводится  ежегодно, каждый раз  в новой стране. Выбор принимающей страны проводится на конкурсной основе. За период существования ВАКУ, Украина впервые стала хозяйкой такого события.

 

 

выбирайте достойных

5 грудня 2018 року відбудеться чергова звітно-виборча конференція та загальні збори учасників ГО "ВАКУ".

На Зборах буде розглянутий Звіт про діяльність Правління та досягення ГО "ВАКУ"  в 2017-2018 роках.
Відбудеться обрання складу нового Правління та погоджуватимуться цілі -завдання та  очікувані результати на наступний термін

Маємо бажаючіх працювати у складі наступного Правління таких наших учасників (фрагменти мотиваційних есе додаються по мірі надходження, текст есе завантажується за лінком на фамілії-імені кандидата):

12 грудня 2017 року відбулась чергова звітна конференція та загальні збори учасників ГО "ВАКУ".Отчет Правления2017


На Зборах був розглянутий Звіт про діяльність Правління та та досягення ГО "ВАКУ"  в 2017 році. Відкритим голосуванням, роботу Правління оцінили як "добру".

 Крім оцінки роботи Правління, на конференції:

 

Київ чекає на головну подію року для міжнародної професійної спільноти

самолеты4Європейський хаб – щороку головне місце зустрічі спільноти професіоналів, які допомагають розвивати лідерів, команди і організації, пропонують нові інструменти і знайомлять з успішними кейсами розвитку систем менеджменту. Це майданчик, на якому ринок обговорює актуальні виклики для організацій, завдання менеджменту, що вимагають нових інструментів, аналізує успішний досвід і формує порядок денний для лідерів. Тут можна звірити свої уявлення про тренди в менеджменті, варіанти розвитку тенденцій, познайомитися з цікавими кейсами успішних команд і людьми, які досягли вражаючих результатів в управлінні своїми компаніями. Ми дивимося на менеджмент з позиції лідера змін і збираємо кращих!
В рамках Європейського Хаба пройдуть:

14 грудня 2017року відбулися установчі збори "Коаліції сприяння ефективному урядуванню та сталому розвитку України"

CoalitionКоаліція утворена для сприяння ефективному урядуванню та сталому розвитку України , з метою інтенсивного здійснення: 

(1) міжнародної та національної політики сталого розвитку;
(2) європейськоl" інтеграції України та узгодження порядків денних сталого розвитку ЄС та України;
(З) Доброго урядування та синергії всіх політичних, урядових і неурядових акторів української та європейської політики сталого розвитку;
(4) спільних проектів із розбудови Доброго урядування та політики сталого розвитку.

CMC Global6 февраля 2019 года состоится публичная сертификация на звание СМС, по международному стандарту ICMCI.

Приглашаем всех желающих. Адрес проведения - ул.Шовкуненко, 6, ауд.203. Начало процедуры- с 10.00.

Для участия в процедуре (подтверждение звания СМС- ресертификация) подали документы:

  1.  

Приходите поддержать коллег и познакомиться с кейсами, уровнем работы сертифицированных консультантов по управлению (СМС)

 

 

Титул ДСТУ ISO 20700 2017Робота над локалізацією міжнародного стандарту ISO 20700 "Guideline for management consultancy services" виходить на фінішну пряму. Текст документу перекладено, опрацьовано на експертній раді відповідального технічного комітету, відправлене на екпертизи в УкрНДНЦ. Очікуємо, що до кінця 2017 національний стандарт буде прийнятий.
На фото- так виглядає титульна сторінка майбутнього державного стандарту. 

Темі стандартизації професійної діяльності буде присвячена найближча конференція CMC-Ukraine у грудні 2017року.

Слідкуйте за нашими новинами...

AccreditationIF 3gra10 жовтня 2017 року віце-президент CMC-Ukraine і директор Інституту управлінського консультування КНЕУ, Верба Вероніка, в рамках акредитації магістерської програми провела ділову гру зі студентами спеціальності «Підприємництво» Інституту економіки та управління ІФНТУНіГ. Перед студентами постало непросте завдання продемонструвати навички презентації консалтингового пропозиції для потенційного клієнта.

 

 

Акредитація ВНЗ ІваноФранкПартнерство з вищіми навчальними закладами є важливою частиною роботи будь-якої бізнес-асоціації, оскільки сьогоднішні студенти- це майбутні клієнти- вони з часом стануть менеджерами, керівниками компаній, які формуватимуть управлінську модель, ділову культуру своїх організацій. Основи довіри для подальшого співробітництва в майбутніх керівників закладються зараз, тому важливо, щоб дисциплина з управлінського консультування, яка входить до базової програми з менеджменту в вищій школі, надавалась відповідально- педагогом, якій знайомий з консалтингом не лише з книжок, та за погодженою з професійною асоціацією програмою.

Понедельник, 25 Сентябрь 2017 09:52

Проект CUTIS шукає місцевих експертів

CutisПроект CUTIS шукає місцевих експертів для залучення в якості консультантів до компоненту з розбудови спроможності малого та середнього бізнесу Програми підтримки експорту до Канади U CAN EXPORT.

Вимоги:

Страница 1 из 23

Новости


Стратегическая сессия города Чортков при поддержке социального проекта «Укране нужна революция созна...
Объединение усилий Ассоциаций в вопросе поддержки социального проекта «Укране нужна революция соз...
9-12 апреля 2016года приглашаем на тренинг "Инновационный менеджмент: Управление изменениями" Вых...
« March 2019 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31